• Przechowalnia 0
 • Srebrny Zestaw zawieszka i kolczyki z bursztynem
  Szybki podgląd
  259,04 zł
  e-Płatności
  Sprzedaję na Allegro
  Zobacz moje aukcje na Allegro

  Koszt dostawy

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

  Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

  Sposób dostawy

  Koszt dostawy

  Czas dostawy

    Kurier InPost przedpłata

  15 zł *

  zazwyczaj 1-2 dni roboczych
  (od dnia nadania).

    Paczka pocztowa

  17 zł

  zazwyczaj 2-3 dni roboczych
  (od dnia nadania).

    Odbiór osobisty

  0 zł

  Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.


  * kwoty podane w tabeli zawierają podatak VAT, kwoty mogą ulec zmianie w zależności od warości zamówienia lub wagi  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep srebro-art nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to do 3 dni roboczych (od dnia nadania).

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.