Český
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaZnaki zodiaku
  Srebrna zawieszka 399 z bursztynem
  Szybki podgląd
  270,60 zł
  Srebrna broszka-zawieszka kameleon z bursztynem 1
  Szybki podgląd
  1 082,40 zł
  Słoneczniki wer. 2 srebro z bursztynem
  Szybki podgląd
  559,65 zł
  Srebrny Zestaw zawieszka i kolczyki z bursztynem
  Szybki podgląd
  371,95 zł
  Srebrna zawieszka sikorka bogatka, AG925
  Szybki podgląd
  304,43 zł
  Srebrna zawieszka papuga
  Szybki podgląd
  501,84 zł
  e-Płatności
  Sprzedaję na Allegro
  Zobacz moje aukcje na Allegro

  Znaki zodiaku

  Sortuj wg:
  Domyślny
  Filtrowanie produktów
  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak koziorożec srebro 925 bursztyn Waga: 2,32 g Wymiary: 19 x 22 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak raka srebro 925 bursztyn Waga: 1,57 g Wymiary: 10 x 26 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak panna srebro 925 bursztyn Waga: 1,33 g Wymiary: 9 x 20 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak strzelec srebro 925 bursztyn Waga: 1,62 g Wymiary: 20 x 25 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak ryby srebro 925 bursztyn Waga: 2,59 g Wymiary: 18 x 22 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak waga srebro 925 bursztyn Waga: 1,50 g Wymiary: 17 x 19 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak skorpion srebro 925 bursztyn Waga: 2,41 g Wymiary: 19 x 25 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak skorpion srebro 925 bursztyn Waga: 2,12 g Wymiary: 19 x 20 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak bliźnięta srebro 925 bursztyn Waga: 1,41 g Wymiary: 12 x 17 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak wodnik srebro 925 bursztyn Waga: 1,57 g Wymiary: 15 x 22 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Srebrna Zawieszka kot z bursztynem
  Szybki podgląd
  Zawieszka znak baran srebro 925 bursztyn Waga: 2,07 g Wymiary: 15 x 22 [mm] Do ...

  61,61 zł

  Wysyłka:24 godziny

  Wyświetlanie od 1 do 11 (z 11 pozycji) Stron:  1 

  Charakterystyka znaków zodiaku


  Wodnik (21 stycznia - 18 lutego)

  Osoby spod znaku Wodnika swoje życie budują na dwóch zasadach: wolności i niezależności. Wodnik chodzi własnymi drogami, nie znosi bawić się w konwenanse i jest szczery do bólu. Ambicja to jego drugie imię, na równi z perfekcjonizmem. Wodnik jest typem intelektualisty, a jego wrodzona ciekawość świata i otwartość, sprawiają, że może osiągnąć więcej niż większość znaków zodiaku. O ile nie zgubi go perfekcjonizm lub będący na skrajnym biegunie – słomiany zapał. Potrzebuje czasu, żeby się otworzyć i dopiero wówczas pozwala sobie na szczerość, która może być postrzegana, jako grubiaństwo. Jeśli zdecyduje się zainwestować czas i energię w relację, staje się oddanym i lojalnym przyjacielem. Oczywiście z zachowaniem jego potrzeby wolności i niezależności w każdej dziedzinie życia, również w kwestiach zawodowych.

  Mocne strony Wodnika: niezależność, intelektualizm, ambicja, poczucie sprawiedliwości, uczciwość.

  Słabe strony Wodnika: perfekcjonizm, władczość, upartość, buntowniczość, niecierpliwość, słomiany zapał.

  Wodnik w miłości: magnetyczny i pewny siebie Wodnik z łatwością nawiązuje kontakty z płcią przeciwną i trudno być wobec niego zachować obojętność. W sypialni jest odważny, czuły i namiętny. Potrafi zaskoczyć najbardziej wymagającego partnera i w zamian oczekuje tego samego. Nie brakuje mu odwagi i kreatywności, ale bywa też malkontentem, oczekującym wsparcia.

  Związki Wodnika z innymi znakami: Wodnik najlepiej odnajdzie się w związku z Bliźniętami lub Wagą, którzy również potrzebują własnej przestrzeni, ale wiodą ciekawe życie i mają wiele pasji. Z kim życia Wodnik sobie raczej nie ułoży? Z osobami spod Koziorożca, Byka, czy też Ryb, którzy zbyt sztywno trzymają się zasad, są mało spontaniczne, a dla wymagającego Wodnika po prostu nudne. W partnerze ceni otwartość, intelekt, tolerancję, cierpliwość i długie dyskusje.

  Wodnik w pracy: w jakich zawodach odniesie obdarzony licznymi talentami Wodnik? Finanse, konferansjerka, zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym, sport. Z powodzeniem będzie realizował się w wolnym zawodzie. Wśród znanych Wodników jest wielu aktorów, wokalistów, czy dziennikarzy, których charyzma potrafi porwać tłumy. Ma niebywałą wręcz zdolność do zarabiania pieniędzy, choć ważniejszy od gratyfikacji finansowej jest dla Wodnika ciągły rozwój i satysfakcja.

  Wodnik w domu: Wodnik niechętnie staje na ślubnym kobiercu, bo nade wszystko lubi poczucie wolności. W partnerze szuka przede wszystkim przyjaciela. Dzieci z kolei traktuje na równi z dorosłymi. Wodnik lubi funkcjonalność, więc w jego mieszkaniu będzie wiele sprzętów, które ułatwią mu życie.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Wodnika to m.in.: Jakub I Zdobywca, Galileusz, Abraham Lincoln, Mikołaj Kopernik, Mikołaj Rej, Piotr Skarga, Wolfgang Amadeusz Mozart, Franklin Delano Roosevelt, Tadeusz Kościuszko, Artur Rubinstein, Ronald Wilson Reagan, Kim Dzong Il , Karol Darwin,  Justin Timberlake, Sidonie-Gabrielle Colette, Cristiano Ronaldo, Michael Jordan,  Bolesław Leśmian,  Shakira,Konstanty Ildefons Gałczyński, Juliusz Gabriel Verne, Krzysztof Kamil Baczyński, Czesław Niemen, Boris Pasternak, Federico Fellini.

   


  Ryby (19 luty - 20 marca)

  Wbrew talentom, które posiadają, Ryby mają na ogół niską samoocenę, a to z kolei sprawia, że zazdroszczą innym ludziom ich sukcesów, czy statusu, zarówno społecznego, jak i materialnego. Poczucie bezpieczeństwa stanowi dla kruchej, rybiej natury, konieczny warunek spokojnej egzystencji, jednak rzadko kiedy udaje im się osiągnąć ten stan. Ryby są znakiem zmiennym, należącym do trygonu wody, stąd nikogo nie powinno dziwić, że z jednej strony potrzebują symbiotycznych relacji, z drugiej zaś wolności i niezależności. Są empatyczne, ale jednocześnie bywają egoistyczne. Osoby spod znaku Ryb są również ambitne, świetnie zorganizowane i pracowite, choć w roli szefa zdarza im się być tyranem.

  Mocne strony Ryb: empatia, lojalność, tolerancja, wyobraźnia, kreatywność, ambicja, intuicja.

  Słabe strony Ryb: egoizm, nieustępliwość, pamiętliwość, przewrażliwienie, zazdrość, zawiść.

  Ryby w miłości: romantyczna natura Ryb sprawia, że szukają trudnej do odnalezienia miłości idealnej. Potrzeba bliskości i duchowego połączenia jest dla nich tak ważna, nie zrażają się niepowodzeniami i szukają aż do skutku. W sypialni potrafią być czułe, namiętne i odważne. Romantyczny i jednocześnie pikantny wieczór w towarzystwie Ryb na długo zostanie w pamięci. Idealna randka to taka, w której wszystko jest dokładnie zaplanowane, ale wydaje się spontaniczne.

  Związki Ryb z innymi znakami: Ryby doskonałe odnajdą się w relacji z Rakiem i Skorpionem, które również przynależą do trygonu wody. Stabilizację zapewni im mocno stąpający po ziemi Koziorożec. Nie powinny za to tracić czasu na znajomość z pewnym siebie Strzelcem lub chaotycznymi Bliźniętami. Gwiazdy nie wróżą udanej relacji również z Wagą, Wodnikiem oraz z innymi Rybami.

  Ryby w pracy: intuicja w połączeniu z wrażliwością i wnikliwym postrzeganiem świata sprawia, że Ryby odnajdą się wszędzie tam, gdzie człowiek stanowi centrum zainteresowania. Psycholog, terapeuta, lekarz, właśnie w tych zawodach mogą odnaleźć powołanie. Ryby są obdarzone lekkim piórem i zdolnościami oratorskimi, potrafią pięknie opisywać świat - mogą więc odnieść sukcesy w dziedzinach artystycznych.

  Ryby w domu: Ryby dla miłości zrobią wiele, ale też sporo od niej oczekują. Rzadko kiedy są w stanie podjąć decyzję o rozwodzie. Rodzice spod znaku Ryb mają niekonwencjonalne metody wychowawcze. Dzieci uwielbiają spędzać z nimi czas. Poza tym w ich domu zauważysz zainwestowane w cztery kąty pieniądze.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Ryb to m.in.: Albert Einstein, Andrzej Wajda, Rihanna, Fryderyk Szopen, Roman Giertych, Zdzisław Beksiński, Sharon Stone, Chuck Norris, Justin Bieber,  Andrzej Grabowski.

   


  Baran (21 marca - 19 kwietnia)

  Baran to prawdziwy wojownik i urodzony przywódca, wszak jego patronem jest Mars, bóg wojny.  Mnóstwo w nim ambicji, śmiałych planów i siły do ich realizacji. Jego niebywała wręcz zdolność przekonywania do własnych racji sprawia, że na ogół osiąga życiowy sukces i często chwali się swoim statusem społecznym, czy ekonomicznym. W relacjach z ludźmi bywa bezpośredni, a nawet bezkompromisowy, impulsywny i skłonny do  przesady, ale mieć go w swoich szeregach to jakby trafić szóstkę w totolotka. Silny, dominujący Baran nie lubi kompromisów. Dla dobra swoich bliskich jest skłonny do największych poświęceń. Warto jednak pamiętać, że Barany potrafią też być egocentryczne, grubiańskie, lubią dominować, a cierpliwość nie jest raczej ich mocną stroną.

  Mocne strony: ambicja, odwaga, energia, życzliwość, przedsiębiorczość.

  Słabe strony: egocentryzm, dominacja, impulsywność, niecierpliwość, grubiaństwo.

  Baran w miłości: charyzma, świetne maniery, siła i poczucie humoru - trudno oprzeć się temu zestawowi cech Barana. Warto pamiętać jednak, że równie ogniste co sam Baran, jest jego życie miłośne. Skłonność do flirtów i romansów nie wynika z jego hulaszczej natury, lecz z potrzeby przeżywania silnych emocji. W sypialni potrafi być czułym, romantycznym kochankiem, który poświęca dużo uwagi partnerowi. Ceni inteligencję i spontaniczność - właśnie tym podbijesz jego serce!

  Związki Barana z innymi znakami: z jakiej znakiem zodiaku Baran odnajdzie szczęście? Na przykład z Wagą, która nie będzie z nim rywalizować, a już na pewno zrobi wszystko, żeby uniknąć konfliktu. Świetnie wygląda też w gwiazdach związek Barana ze Strzelcem. Obydwa te znaki potrafią czerpać z życia pełnymi garściami i  nie boją się ryzykować. Unikać powinien za to Baran związków ze znakami z trygonu wody (Rak, Skorpion, Ryby), przyziemną Panną, zbyt poważnym Koziorożcem, czy humorzastym Rakiem.

  Baran w pracy: charyzmatyczny, odważny i bezkompromisowy Baran świetnie sprawdzi się na  kierowniczym lub samodzielnym stanowisku. Zestaw jego cech to w zasadzie gwarancja pełnego sukcesu, o ile Baranowi nie stanie na  przeszkodzie jego impulsywna natura. Uwielbia rywalizację i na ogół pierwszy przekracza linię mety. Świetnie sprawdzi się też w służbach mundurowych, w handlu, czy edukacji.

  Baran w domu: jeśli Baran znajdzie właściwą osobę, zdecyduje się na monogamię. Niemniej osoby spod tego znaku nie spieszą się, by założyć rodzinę. Kiedy już zostaje rodzicem, wychowuje w sposób stanowczy i zdecydowany. Baran, który posiada już własną rodzinę, zrobi wszystko, by zapewnić jej bezpieczeństwo na każdej płaszczyźnie. Jego dom jest na ogół urządzony w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Barana to m.in.: Vincent Van Gogh, Hans Christian Andersen, Charlie Chaplin, Leonardo da Vinci, Marlon Brando, Elton John,  Marc Jacobs, Quentin Tarantino, Russel Crowe, Sarah Jessica Parker, Victoria Beckham, Lady Gaga, Celine Dion, Emma Watson, Kristen Stewart, Keira Knightley, Robert Górski, Agnieszka Woźniak-Starak.

   

   

  Byk (20 kwietnia - 22 maja)

  Byk to znak zodiaku, którym rządzi żywioł ziemi. Oznacza to pragmatyczne podejście do życie, zamiłowanie do stabilizacji, spokoju i niechęć do  podejmowania ryzyka. Na wszelkie zmiany i próby nacisku potrafi nerwowo reagować - choć słynie raczej z cierpliwości i ze spokojnego, łagodnego usposobienia. W naturze Byka leży upór i zamiłowanie do wygody oraz luksusu. Sprawdzi się jako oddany, lojalny przyjaciel. Ważnym aspektem jest dla Byka również praca. Astrologiczny Byk jest pracowity, solidny, świetnie zorganizowany i zdeterminowany, dzięki czemu łatwo osiąga zamierzone cele. Byk za wszelką cenę pragnie spokoju, a wszelkie zmiany, czy też próby nacisku, wprowadzają w jego poukładanym życiu chaos. Na ogół łagodny i spokojny, może nagle wybuchnąć i zrobić karczemną awanturę.

  Mocne strony Byka: żarliwość, determinacja, pracowitość, cierpliwość, logiczność, zmysłowość.

  Słabe strony Byka: upór, przesądność, krnąbrność, żarłoczność, samozadowolenie, zazdrość.

  Byk w miłości: zmysłowy Byk sztukę flirtu i podrywania opanował do perfekcji. I choć w sztuce romansowania osiągnął mistrzostwo, w rzeczywistości poszukuje trwałej relacji. Jest dla niej w stanie poświęcić naprawdę wiele, choć zdobyciu serca wybranki lub wybranka stoi Bykowi na drodze jego wrodzona nieśmiałość

  Związki Byka z innymi znakami: gwiazdy łączą Byka z Panną i Koziorożcem, które które podobnie jak Byk reprezentują ziemski żywioł. Udaną relację Byk może też stworzyć z Wagą. Obydwoje cenią sobie luksus, zmysłowość i potrafią czerpać z życia pełnymi garściami. Byk stworzy też zgrany duet stworzyć z Rakiem. Kogo Byk powinien omijać szerokim łukiem w miłości? Przede wszystkim Lwa i Wodnika!

  Byk w pracy: świetnie zorganizowany i lojalny Byk będzie idealnym pracownikiem. Również na wyższych szczeblach. Ponieważ wiele Byków obdarzonych jest ambicją i zdolnościami przywódczymi, sprawdzą się na eksponowanych stanowiskach oraz w roli wymagających szefów. Bykom pisana jest kariera w świecie artystycznym lub sektorze finansowym - mają talent do zarabiania pieniędzy!

  Byk w domu: dla Byka rodzina jest najważniejsza. Byk dba też, by dom był przytulnym i bezpiecznym miejscem. Osoby spod tego znaku są wspaniałymi rodzicami, którzy najchętniej cały wolny czas spędzaliby ze swoimi pociechami. Dzieci kochają ich za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Byka to m.in.: Elżbieta II, Zygmunt Freud, Jan Paweł II, Al Pacino, Wiliam Szekspir, Salvador Dali, David Beckham, Donald Tusk, Penelope Cruz, George Clooney.

   


  Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

  Bliźniętami rządzi trygon powietrzny. Osoby spod tego znaku zodiaku są ciekawe świata, pomysłowe, towarzyskie, dowcipne. W zanadrzu mają tysiąc pomysłów na spędzenie wolnego czasu, które odważnie wcielają w życie. Ciekawość świata w połączeniu z aktywnością nie pozwalają im usiedzieć w jednym miejscu. Świetnie odnajdują się w roli duszy towarzystwa lub pasjonujących gawędziarzy. Otwartością i  energią Bliźnięta zjednują sobie ludzi i sprawiają, że inni lubią  przebywać w ich towarzystwie. Ale jest i druga strona medalu. Impulsywne Bliźnięta łakną pochwał, uwielbiania i przez to mogą ostatecznie sprawiać wrażenie egocentrycznych lub powierzchownych. Trudno im jednak odmówić uroku osobistego.

  Mocne strony Bliźniąt: witalność, przenikliwość, elastyczność, zaradność, artyzm, zręczność.

  Słabe strony Bliźniąt: niecierpliwość, gadatliwość, niestałość, powierzchowność, egocentryzm, niezdecydowanie, pozerstwo.

  Bliźnięta w miłości: w Bliźniętach łatwo zakochać od pierwszego wejrzenia. Mają niezwykle pogodne usposobienie, potrafią flirtować i prowadzić niezwykle ciekawe rozmowy. Choć wdają się w niezobowiązujące romanse, tak naprawdę szukają ideału, który będzie ich słuchał, wielbił i dmuchał w  ich skrzydła. Dla miłości zrobią wszystko. Ale uwaga na nudę! Bliźnięta jej nie znoszą. Również w związku. Jak zdobyć serce Bliźniąt? Słuchać, podziwiać, obsypywać komplementami i iść za nimi na koniec świata.

  Związki Bliźniąt z innymi znakami: Bliźnięta najlepiej odnajdą się w towarzystwie innych "powietrznych" znaków, Wagi oraz Wodnika. Ale uwaga! Bliźnięta nie znoszą konkurencji, więc lubiące błyszczeć Wagi muszą oddać im trochę uwagi. Z kim jeszcze Bliźnięta stworzą dobrą parę? Z Baranem i Lwem, którym uda się okiełznać odrobinę egoistyczną naturę Bliźniąt. Z kim za to się nie dogadają? Ze spokojną i poukładaną Panną.

  Bliźnięta w pracy: osoby spod znaku Bliźniąt świetle odnajdą się w centrum uwagi i w świetle jupiterów. Mają w sobie magnetyzm i charyzmę, która sprawi, że mogą odnieść sukces w polityce oraz w zawodach artystycznych. Mają też niebywały talent do zjednywania sobie ludzi - handel może więc okazać się ich domeną. Niektórym Bliźniętom jest pisana kariera kierownicza, choć biorąc pod uwagę ich roztargnienie, praca z nim może być sporym źródłem stresu dla współpracowników.

  Bliźnięta w domu: Bliźnięta to bardzo kochający rodzice, którzy najchętniej wyręczali by swoje dzieci we wszystkim. Niestety mają w obie małe pokłady cierpliwości. Większość Bliźniąt marzy o domu z ogródkiem. W ich czterech kątach zawsze będzie miejsce na sztukę.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Bliźniaka to m.in.: Królowa Wiktoria, Markiz de Sade, Aleksander Puszkin, James Maxwell, Blaise Pascal,  Robert Alexander Schumann, Paul Gauguin, Donald Trump, John F. Kennedy, George Bush, Marilyn Monroe, Lenny Kravitz, Morgan Freeman, Johnny Depp, Clint Eastwood, Angelina Jolie, Natalie Portman.

   

   

   

  Rak (22 czerwca - 23 lipca)

  Raki to tajemnicze i wrażliwe osoby. Nigdy nie wiadomo, w jakim są nastroju i co może wytrącić je z równowagi. Osoby spod tego znaku zodiaku źle znoszą wywieranie presji i pouczanie. Są obdarzone intuicją i kierują się w życiu ostrożnością – w wyborze ścieżki zawodowej, relacjach międzyludzkich i zarządzaniu finansami. Nie oczekujcie od Raka, że z dnia na dzień rzuci pracę, weźmie ślub na trzeciej randce, albo przeznaczy oszczędności na podróż dookoła świata. Rak trzyma się planu i rzadko pozwala sobie na spontaniczność. Interesuje go mnóstwo rzeczy i chętnie wypowiada się na wiele tematów. Raki to niezwykle empatyczne i lojalne osoby - potrafią słuchać, świetnie odczytują ludzkie emocje, a wierność i lojalność to bardzo bliskie im wartości. Uwaga! Rak jest też urodzonym materialistą, a nierzadko skąpcem, który trzyma pieniądze w przysłowiowej skarpecie i cieszy się z samego faktu ich posiadania.

  Mocne strony Raka: wyobraźnia, intuicja, nieustępliwość, uczuciowość, troskliwość, ostrożność.

  Słabe strony Raka: skąpstwo, drażliwość, depresyjność, zaborczość, zmienność, nadwrażliwość.

  Rak w miłości: Rak to nieśmiały i ostrożny romantyk, który marzy o miłości, stabilnym związku i jest zdolny do szczerej i bezgranicznej miłości. Aby stać się oddanym kochankiem, w pierwszej kolejności potrzebuje głębokiej emocjonalnej więzi.  Ceni wierność i nie wybacza zdrady. Kluczem do serca Raka jest zrozumienie, cierpliwość i akceptacja. W żadnym wypadku nie staraj się go zmienić.

  Związki Raka z innymi znakami: skomplikowaną, tajemniczą naturę Raka najlepiej rozgryzie sam Rak. Gwiazdy rekomendują też związek z Bykiem lub Panną. Obydwa znaki na pierwszym miejscu stawiają tradycje oraz rodzinę i ciepło domowego ogniska. Udaną relację może również stworzyć ze Skorpionem. Z kim Rak nie powinien się wiązać? Na pewno z dominującym Lwem czy Baranem lub ceniącym niezależność Wodnikiem.

  Rak w pracy: Rak to urodzony materialista, dlatego pieniądze są dla niego bardzo ważne. Co nie znaczy, że aby je zrobić, zrobi wszystko. Nie zabiega raczej o sławę czy karierę - ważniejsza jest dla niego atmosfera w pracy i relacje międzyludzkie. Empatyczny Rak doskonale odnajdzie się w zawodach, w których może poświęcić się dla innych. Lekarz, psycholog, pedagog, terapeuta, pracownik opieki społecznej. Odpowiedzialny, zdyscyplinowany i empatyczny Rak jest doskonałym pracownikiem, którego doceniają zarówno szefowie, jak i zespół. Swoją wrażliwość, intuicję i zmysł obserwacji mogą wykorzystać w pracy twórczej.

  Rak w domu: Raki późno zakładają rodziny, ale jak już zdecydują się na ten krok, będzie to relacja na całe życie. Zresztą jest to jeden z najbardziej rodzinnych znaków zodiaku. Bywa nadopiekuńczy. W jego domu zawsze znajdzie się miejsce dla rzeczy vintage i pamiątki.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Raka to m.in.: Juliusz Cezar, Aleksander III Macedoński, Georges  Pompidou, Nelson Mandela, George W. Bush,  Sylvester Stallone, Tom Cruise, Robin Williams, Harrison Ford, Meryl Streep, Pamela Anderson, Carlos Santana, George Sand, Peter Paul Rubens, Marc Chagall, Francesco Petrarca, Antoine de Saint-Exupéry, Nikola Tesla, Czesław Miłosz, Ernest Hemingway.

   

  Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

  Jak na prawdziwego króla zwierząt przystało, zodiakalny, pewny siebie, ambitny Lew lubi być w centrum uwagi. I najczęściej jest. Zjednuje sobie ludzi za pomocą charyzmy, niezwykłej energii, poczucia humoru i radości życia. Silna osobowość Lwa może być trudna dla otoczenia, które musi się całkowicie podporządkować jego wizjom. Z  drugiej strony Lew jest prostolinijny, szczery i szalenie opiekuńczy. Potrafi walczyć o swoje stado i nie zawaha się użyć ostatecznych środków. Chętnie angażuje się w różne przedsięwzięcia i źle reaguje na porażki, które biją w jego poczucie wartości. Urażona duma to najgorsza rzecz, jaka może spotkać Lwa. Jeśli ktoś przypadkiem nadwyręży poczucie zaufania, którym Lew go obdarzył, nie będzie miał z nim łatwego życia.

  Mocne strony Lwa: szlachetność, siła, filantropia, serdeczność, opiekuńczość, lojalność.

  Słabe strony Lwa: arogancja, samozadowolenie, próżność, apodyktyczność, libertynizm, pycha.

  Lew w miłości: mało który znak zodiaku tak doskonale zna swoją wartość jak Lew. Często przejmuje inicjatywę, flirtuje, uwielbia zdobywać, ale i być podziwianym. Lew jest namiętnym i kreatywnym kochankiem, który lubi dominować w sypialni. Na poważne relacje decyduje się raczej później niż wcześniej. Jaki zdobyć klucz do jego serca? Słuchać, podziwiać, komplementować i nie próbować go zmienić. Lew ceni fantazję, dobrą zabawę, poczucie humoru oraz gest.

  Związki Lwa z innymi znakami: kto dotrzyma kroku Lwowi? Baran oraz Strzelec, którym przewodzi ten sam, ognisty żywioł. Będzie to związek oparty na silnych emocjach i spontaniczności. Gwiazdy rekomendują również Lwom związek z Wagą, której spokój delikatnie i mądrze złagodzi temperamentnego Lwa. Z kim Lew szczęścia raczej nie odnajdzie? Z wrażliwym Rakiem i uporządkowaną Panną.

  Lew w pracy: Lew lubi życie na wysokim poziomie i wydaje pieniądze lekką ręką. Z drugiej strony jego ambicja, upór, dyscyplina i kreatywność pozwalają mu osiągać sukcesy zawodowe na wysokich stanowiskach. Pewny siebie, błyskotliwy, odważny Lew posiada wszelkie predyspozycje, aby zrobić karierę niemal we wszystkich dziedzinach życia. Charyzma zdecydowanie ułatwia mu odniesienie sukcesu w przestrzeni publicznej, jako aktor, wokalista, polityk, dziennikarz. Wśród znanych aktorów, wokalistów, polityków i dziennikarzy, nie brakuje astrologicznych Lwów. Skoncentrowany i skuteczny w działaniu Lew to tytan pracy, ale i optymista, która potrafi motywować do pracy innych. Jest wymagającym, lecz dobrym szefem.

  Lew w domu: Lew nie marzy o stabilizacji. Jednakże jak już się zakocha, dzięki odpowiedzialności stworzy stabilny dom. Lew bywa opiekuńczy i troskliwy, ale też bardzo wymagający i konsekwentny. Z rodzicem Lwem trudno też się nudzić. W jego domu będzie sporo nowoczesnej technologii i markowych przedmiotów.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Lwa to m.in.: Jan III Sobieski, Robert De Niro, Jennifer Lopez,  Roman Polański, Arnold Schwarzenegger, Sandra Bullock, David Duchovny, Madonna.

   


  Panna (24 sierpnia - 22 września)

  Praktyczna, rozważna i świetnie zorganizowana - oto cechy charakterystyczne  Panny. Zodiakalne Panny to niezwykle cierpliwe, opanowane, wnikliwe i stawiające na rozwój osoby, które charakteryzuje praktyczne podejście do życia. Na ogół Panna kieruje się dobrym sercem, a wobec innych stara zachowywać się z wrodzoną sobie gracją i uprzejmością. Jeśli jednak ktokolwiek będzie chciał jej wejść w paradę, nie zawaha się postawić granic. Jest bezpośrednia i potrafi bez ogródek powiedzieć, to co leży jej na sercu. W kontaktach towarzyskich jest wycofana, nieśmiała i małomówna. Zdecydowanie zyskuje za to przy bliższym poznaniu. Drobiazgowość i krytycyzm Panny wynikają z jej perfekcjonizmu. Ten znak zodiaku wysoko stawia sobie poprzeczkę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

  Mocne strony Panny: czystość serca, bystrość, uprzejmość, praktyczność, usłużność, delikatność.

  Słabe strony Panny: krytykanctwo, negacja, snobizm, drobiazgowość, kapryśność, wstrzemięźliwość.

  Panna w miłości: Panna sprawia wrażenie nieprzystępnej, a tak naprawdę kieruje nią wyłącznie wrodzona nieśmiałość i potrzeba kontroli. Również w miłości. Rzadko, kiedy ulega chwilowym namiętnościom. Ona pragnie silnego fundamentu, na którym może budować przyszłość we dwoje, a do tego potrzebuje zaufania. To czuły, delikatny, ale dość zachowawczy znak zodiaku. Cechuje ją tradycyjne podejście do związku. W jej słowniku nie ma słowa zdrada.

  Związki Panny z innymi znakami: Panna stworzy udany związek z Koziorożcem oraz z Bykiem, o ile ten nie przestraszy jej idealistyczną wizją miłości i zaborczością. Pragmatyczna Panna z całą pewnością nie odnajdzie się za to w relacji z temperamentnym Lwem czy Baranem. Trudno będzie jej również zbudować relację z marzycielską Wagą.

  Panna w pracy: analityczne myślenie Panny, ambicja i pracowitość otworzą jej mnóstwo zawodowych drzwi. „Aptekarskie” podejście do powierzonych zadań sprawia, że doskonale odnajdzie się w takich zawodach jak: analityk, inspektor, księgowy, dziennikarz, lekarz czy naukowiec. Poradzi sobie również w biznesie i sztuce. Panna podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego zadania, a nadgodziny i brak urlopu nie stanowią dla niej problemu.

  Panna w domu: małżeństwo dla Panny jest aktem odpowiedzialności i dojrzałości. Osoby spod tego znaku są odpowiedzialnymi i troskliwymi rodzicami, ale też wprowadzają żelazną dyscyplinę i stawiają granice. Dom Panny urządzony jest w sposób tradycyjny i wygodny.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Panny to m.in.: Lew Tołstoj, Agatha Christie, Stanisław Lem, Paulo Coelho, Stephen King, Greta Garbo, Michael Jackson, Freddie Mercury, Sophia Loren, Cameron Diaz, Pink, Salma Hayek, Keanu Reeves, Katarzyna Nosowska, Borys Szyc.

   


  Waga (23 września - 22 października)

  Zodiakalną Wagę cechuje idealistyczne podejście do życia. Wierzy, że w każdym człowieku drzemie dobro i stara się usprawiedliwić nawet najgorsze występki. Altruista i sprawiedliwy sędzia, który pragnie uratować cały świat. Pocieszy, pomoże, podtrzyma na duchu i będzie dmuchać w skrzydła. Niemal cała jej aktywność skupia się na relacjach, jakie łączą ją z drugim człowiekiem. Ponieważ jest mistrzem niezdecydowania, wiele okazji przemyka jej koło nosa. Pozornie spokojna, uprzejma i taktowna, potrafi kłócić się do upadłego w  imię wyższych wartości. Z drugiej strony jest niezwykle towarzyska i lubiana przez otoczenie. Sentymentalna i wrażliwa wydaje się być oderwana od rzeczywistości, ale to tylko pozory.

  Mocne strony Wagi: sprawiedliwość, romantyzm, estetyzm, urok, uprzejmość, równowaga, idealizm.

  Słabe strony Wagi: kłótliwość, kunktatorstwo,  niezdecydowanie, gadatliwość, próżność.

  Waga w miłości: Waga kocha kochać i być kochaną. Nic dziwnego! Jej patronką jest sama Wenus. Rozważna i romantyczna Waga poszukuje miłości idealnej, potrafi uwodzić jak mało kto, jest otwarta na eksperymenty... pod jednym warunkiem. Jej potencjalny partner musi mieć wobec niej poważne zamiary. Jak trafić do jej serca? Mieć fantazję, gruby portfel i szczodrze obdarzać ją komplementami.

  Związki Wagi z innymi znakami: Waga chętnie schroni się pod silnym ramieniem Lwa i Strzelca, którzy imponują jej siłą charakteru, zaradnością i gwarantują poczucie bezpieczeństwa. Doceni też fantazję Bliźniąt i  Wodnika, którzy tak, jak ona są pod wpływem trygonu powietrza. Z kim za to Waga nie znajdzie porozumienia? Z Rakiem i Koziorożcem. Ten ostatni nie jest w stanie zrozumieć i zaakceptować jej wrażliwej natury.

  Waga w pracy: wymarzony zawód dla Wagi? Pisarz, aktor, adwokat - nikt tak dobrze jak Waga nie potrafi odczytywać ludzkich emocji i opisywać świat. Niestety bywa także próżna, oczekuje aplauzu publiczności i raczej nie sprawdzi się w roli szefa, czy właściciela dobrze prosperującego interesu. Jest na to zbyt wrażliwa i… leniwa. W pracy zależy jej bardziej na przyjaznej atmosferze niż na awansie.

  Waga w domu: Waga zdecyduje się na małżeństwo tylko wtedy, kiedy znajdzie idealnego partnera. Poza tym jest rodzicem, który będzie dużo czasu spędzać ze swoim dzieckiem. Niestety jest niekonsekwentna i nie potrafi stawiać granic, ale za to będzie wspierać i słuchać. Dom Wagi to połączenie sztuki i luksusu.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Wagi to m.in.: Oscar Wilde, Denis Diderot, Le Corbusier, John Lenon, Lech Wałęsa, Bob Geldof, Alfred Bernhard Nobel, Maria Dąbrowska, Will Smith, Kim Kardashian, Margaret Thatcher, Martyna Wojciechowska, Catherine Zeta-Jones, Brigitte Bardot, Kate Winslet, Emilia Clarke.

   


  Skorpion (23 października - 22 listopada)

  Osoby spod znaku Skorpiona to urodzeni przywódcy i indywidualiści, którzy nigdy się ze sobą nie nudzą. Skorpion ceni niezależność, bywa nieufny, podejrzliwy i potrzebuje czasu, żeby otworzyć drzwi do swojego świata. Mnóstwo w nim sprzeczności. Z jednej strony potrafi być empatyczny i troskliwy, a chwilę potem może zamienić się w złośliwego cynika. Jego szczerość granicząca z bezczelnością przysparza mu wielu wrogów, ale dla niego o wiele ważniejsze jest bycie w zgodzie ze sobą. Długo chowa urazy i czeka na odpowiednią chwilę, żeby boleśnie uszczypać. Pewny siebie idzie przez życie z podniesioną głową i pomimo bezwzględności, z jaką traktuje ludzi,  przyciąga magnetyzmem. Lojalny i wierny, nie zapomina o ważnych dla niego ludziach. To urodzony przywódca, który przyciąga swoim magnetyzmem i kreatywnością i może odnieść sukces w niemal wszystkich dziedzinach życia.

  Mocne strony Skorpiona: szczerość, prawdomówność, lojalność, magnetyzm, charyzma, natchnienie, czułość, zdyscyplinowanie.

  Słabe strony Skorpiona: perfekcjonizm, nieufność, złośliwość, bezwzględność, mściwość, okrucieństwo, nieprzejednanie.

  Skorpion w miłości: pewny siebie Skorpion na prawdziwą miłość czeka długo i cierpliwie, a jeśli już ją spotka, pozostaje wierny i lojalny wobec partnera. Nie znosi nudy i przewidywalności. Nienawidzi kompromisów, również w miłości. Dominujący będzie szukał partnera, który całkowicie mu się podporządkuje i nie będzie zbyt dużo oczekiwał. Warto pamiętać, że najważniejszy dla Skorpiona, jest on sam. Jego życie erotyczne jest pełne namiętności i pasji - również w tej sferze lubi dominować, równocześnie nie zapominając o czułości i delikatności.

  Związki Skorpiona z innymi znakami: kto da radę usidlić niełatwego Skorpiona? Łagodna Panna i Rak, które wykażą się zrozumieniem i akceptacją, pozwalając Skorpionowi świecić pełnym blaskiem w związku. Unikać powinien za to Skorpion osób spod znaku Lwa, który nie dość, że pragnie być w centrum uwagi to jeszcze lubi rozdawać karty. Niestałość Wagi i podwójna osobowość Bliźniąt doprowadzą z kolei Skorpiona do szału.

  Skorpion w pracy: charyzma, jaką Skorpion został obdarzony, otwiera przed nim wiele drzwi i pozwala mu na realizację najbardziej śmiałych pomysłów. Jest typem urodzonego przywódcy, który potrafi poprowadzić swój zespół na barykady. Przy odpowiednich warunkach może być wspaniałym pracownikiem. Potrzebuje jednak wolnej ręki i poczucia, że to co robi ma sens, również, a właściwie przede wszystkim materialny. Skorpion ma niebywały wręcz talent do zarabiania pieniędzy.

  Skorpion w domu: Skorpiony wiele wymagają zarówno wobec partnera, jak i dzieci. Poza tym nie są zwolennikiem bezstresowego wychowania. Niemniej można je też jednocześnie uznać za niezwykle czułe, troskliwe i wspierające. W domu Skorpiona znajdziesz za to połączenie najnowszych trendów, luksusu i sztuki. Nie zdziw się jednak, jak na ścianie zawiśnie stary zegar – pamiątka po dziadku.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Skorpiona to m.in.: Fiodor Dostojewski, Pablo Picasso, Maria Skłodowska-Curie, Hilary Clinton, Bill Gates, Gordon Ramsay, Demi Moore, Julia Roberts, Edyta Górniak, Kayah, Muniek Staszczyk, Leonardo DiCaprio, Emma Stone, Anne Hathaway.

   


  Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

  Pełen optymizmu i energii Strzelec to niespokojny duch. Nigdy się nie nudzi, uwielbia rozpoczynać kilka przedsięwzięć w tym samym czasie. Niestety jego słomiany zapał sprawia, że jest mu trudno wszystkie doprowadzić do końca. Na ogół szczery i bezceremonialny Strzelec może być postrzegany przez otoczenie jako bezczelny. Nic bardziej mylnego. Strzelcowi po prostu szkoda czasu na konwenanse. To oddany przyjaciel, partner, rodzic i najlepszy sąsiad. Będzie taki, dopóki będziesz się z nim zgadzała. W przeciwnym wypadku potrafi tupnąć nogą i porządnie się obrazić. Nie na długo.

  Mocne strony Strzelca: optymizm, humanitaryzm, uprzejmość, śmiałość, dostojność, rozsądek.

  Słabe strony Strzelca: bezceremonialność, nieostrożność, nieokrzesanie, zmienność, beztroska, niekonsekwencja.

  Strzelec w miłości: w kontaktach towarzyskich zawsze przejmuje inicjatywę. Trudno oprzeć się jego entuzjazmowi i otwartości. Strzelec to urodzony flirciarz, który sypie komplementami, anegdotami, tryska dowcipem i jest żądny przygód. W sypialni jest równie entuzjastyczny, co w życiu. Lubi eksperymentować, a namiętność to jego drugie imię. Z nim nie można się nudzić!

  Związki Strzelca z innymi znakami: Strzelec odnajdzie szczęście u boku Wodnika, Barana, Lwa lub Wagi. Te znaki dotrzymają mu kroku i zaakceptują wszystkie, najbardziej szalone pomysły. Strzelec doceni niezależność Wodnika i  rzuci świat do stóp wrażliwej Wagi. Strzelec stworzy też udaną relację z Bliźniętami. Kogo powinien unikać Strzelec? Raka, Byka, Panny i Koziorożca. Są dla niego zbyt przyziemni, poważni i pozbawieni wyobraźni.

  Strzelec w pracy: Wbrew pozorom Strzelec jest doskonale zorganizowany, a jego rozległe zainteresowania i elokwencja pozwalają mu osiągnąć sukces niemal w każdej dziedzinie życia. Odnajdzie się w każdym zespole. Nauczyciel, coach, naukowiec, wynalazca, ekonomista to wymarzony zawód dla człowieka czynu, jakim jest Strzelec. To jeden z niewielu znaków w gwiazdozbiorze, który równie dobrze sprawdzi się w roli szefa, jak i pracownika. Pod warunkiem, że zostawi mu się wolną rękę.

  Strzelec w domu: Strzelec kocha wolność, więc poślubi tylko takiego partnera, który nie będzie mu jej ograniczał. Poza tym Strzelec nie jest typem domatora, który będzie majsterkował, czy gotował obiad z dwóch dań. Dla dzieci będzie bardziej przyjacielem, niż rodzicem. Dom Strzelca jest na ogół ascetyczny, ale urządzony zgodnie z najnowszymi trendami.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Strzelca to m.in.: Ludwig van Beethoven, Mark Twain, Józef Piłsudski, Charles de Gaulle, Winston Churchill, Bruce Lee, Woody Allen, Jimi Hendrix, Tina Turner, Ozzy Osbourne, Agnieszka Holland, Steven Spielberg, Adam Małysz, Brad Pitt, Katarzyna Skrzynecka, Robert Kubica, Nick Vujicic, Britney Spears, Chritina Aguilera, Miley Cyrus.

   


  Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

  Koziorożec to najbardziej uporządkowany znak zodiaku. Lubi przewidywalność, ustalone reguły i życie zgodne z planem. To gwarantuje mu spokojną egzystencję. A ta dla stroniącego od beztroski i spontaniczności Koziorożca, jest niezwykle ważna. Osoby spod tego znaku to najczęściej pracowici i ambitni realiści, którzy twardo stąpają po ziemi. Z jednej strony Koziorożec jest typem introwertyka, z drugiej lgnie do ludzi i jest lubiany przez otoczenie za poczucie humoru i  naturalność. Szczodrość i prostoduszność Koziorożców idzie czasem w parze ze swego rodzaju ponuractwem i bezwzględnością. Co jeszcze warto wiedzieć o Koziorożcu? Jest mistrzem chowania urazy.

  Mocne strony Koziorożca: odpowiedzialność, mądrość, ambicja, szczodrość, rzetelność, prostoduszność, powaga.

  Słabe strony Koziorożca: bezwzględność, niezręczność, nadmierna oszczędność, bezceremonialność, ponuractwo, samotnictwo, niepewność.

  Koziorożec w miłości: z reguły zamknięty w sobie Koziorożec nie jest fanem miłosnych gierek, które nie mają stuprocentowej szansy na powodzenie. Również w sferze miłosnej i seksualnej dochodzi do głosu wrodzony pragmatyzm Koziorożca. Zamek do serca Koziorożca nie jest zbyt skomplikowany. Wystarczy, że będziesz śmiać się z jego żartów i zasypywać komplementami.

  Związki Koziorożca z innymi znakami: spokojny i uporządkowany Koziorożec szczęście odnajdzie u boku osoby spod znaku Panny, Ryby lub Lwa. Gwiazdy wróżą również udane życie z równie zdyscyplinowanym i zorganizowanym Bykiem. Absolutnie natomiast Koziorożec nie stworzy szczęśliwej pary z rozmarzoną Wagą lub impulsywnymi Bliźniętami.

  Koziorożec w pracy: Koziorożec przejawia niebywały talent do zarabiania pieniędzy. I to już od najmłodszych lat! Jest odpowiedzialny, ambitny i wytrwały, stawia życie zawodowe na pierwszym miejscu. Wysoko zawiesza poprzeczkę i rzadko kiedy wybiera drogę na skróty. Koziorożec pragnie być podziwiany i szanowany, dlatego najlepiej czuje się w roli szefa, a nie podwładnego. Świetnie sprawdzi się jako przedsiębiorca oraz, m.in. w zarządzaniu, finansach, bankowości, czy w strukturach  wojskowych.

  Koziorożec w domu: Koziorożec działa według określonego planu, wychodząc z założenia, że na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Edukacja, kariera, a potem dom i dziecko. Jest wymagającym i dość trudnym partnerem. Dzieci trzyma na krótkiej smyczy. Jest dość oszczędny, co też widać we wnętrzach jego domu.

  Znane oraz sławne osoby spod znaku Koziorożca to m.in.: Keaton, Michelle Obama, Anthony Hopkins, Denzel Washington, Bradley Cooper, Orlando Bloom, Kate Middleton, Patryk Vega, Julia Wieniawa.

  Znaki zodiaku
  Dbamy o Twoją prywatność

  Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

  Dbamy o Twoją prywatność

  Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

  ZarzÄ…dzaj cookies

  Niezbędne pliki cookies
  Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
  Analityczne pliki cookies
  Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
  Funkcjonalne pliki cookies
  Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
  Reklamowe pliki cookies
  Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
  Powered by eBiznes.pl